Закрыть
Развернуть меню
Здоровье – это отсутствие внутренних помех для жизнедеятельности.
Контакты
Одесса(048) 777-29-50
Киев(044) 455-84-42

Новости

 • Панацея-2023: відзнака Панацея-2023: відзнака "ФармФронт" та препарати року Днями в Українському домі відбулась 23-я загалом та перша з початку повномасштабного вторгнення церемонія нагородження щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея».

  Цього року організатори відзначили нагородою, виготовленою з уламків збитої над Києвом р*сіянської балістичної ракети “Кинджал”, компанії й особистості, що стали взірцем мужності й незламності. Однією з фармацевтичних компаній, яких нагородили почесною пам'ятною відзнакою “ФармФронт”, став одеський фармвиробник #ІнтерХім на чолі з Анатолієм...
 • Аміксин® ІС та Левана® ІС препарат року 2023! Аміксин® ІС та Левана® ІС препарат року 2023! За результатами щорічного конкурсу фахівців фармацевтичної галузі "Панацея-2023" переможцем у номінації “Препарат року серед безрецептурних лікарських засобів” став Аміксин® ІС від "ІнтерХім"!

  Також ще один препарат виробника Левана® ІС отримав відзнаку “Препарат року серед рецептурних лікарських засобів”.

  Дякуємо за відзнаку та вітаємо увесь колектив української фармацевтичної компанії "ІнтерХім" на чолі з генеральним директором Анатолієм Редером!

  Нагадуємо, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Перед застосуванням...
 • З Великоднем! З Великоднем! Вітаємо з Великоднем! В одне з найсвітліших свят року #ІнтерХім бажає всім українцям швидкої перемоги, миру та добра. Дякуємо, що залишаєтесь з нами, і разом з #Interchem допомагаєте ЗСУ!  А за щире та сердечне відеопривітання дякуємо нашим ІнтерХімівцям з корпоративного клубу «English speaking club»!

  Щасливого Великодня!

 • Вітаємо партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком! Вітаємо партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком! Вітаємо партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком! Нехай новий 2023-й принесе усім нам мир, злагоду і якнайшвидшу перемогу! Бажаємо Вам здоров’я, безпеки, затишку та мужності у ці тяжкі історичні часи. Хай прийдешні свята подарують вам довгоочікувані зустрічі, добрі спогади та безліч радісних, сповнених любові днів. За чудове та сердечне відеопривітання дякуємо нашим ІнтерХімівцям з корпоративного клубу «English speaking club»! Щиро Ваш, ІнтерХім

  https://www.youtube.com/watch?v=Irj8URwUZSE

 • 18.12 святкує день народження генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер 18.12 святкує день народження генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер Сьогодні святкує день народження генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер.

  Професійна, наукова та благодійна діяльність Анатолія Семеновича відзначалася на регіональному, державному та міжнародному рівнях стільки разів, що годі й намагатися перелічити все в одному пості. Нещодавно, з нагоди 30-річчя ІнтерХім, Анатолія Редера нагородили почесною відзнакою одеського міського голови ім. Маразлі ІІ ступеню. А також головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив Анатолія Семеновича почесним нагрудним знаком «За сприяння війську»!