Close
Show menu
Health is the lack of internal interference for life
Contacts
Odessa(048) 777-29-50
Kyiv(044) 455-84-42

Військовослужбовці ППО вручили генеральному директору ІнтерХім Анатолію Редеру офіційну подяку за стабільну підтримку Збройних сил України на півдні

Військовослужбовці ППО вручили генеральному директору ІнтерХім Анатолію Редеру офіційну подяку за стабільну підтримку Збройних сил України на півдні
Днями військовослужбовці ППО вручили генеральному директору ІнтерХім Анатолію Редеру офіційну подяку за стабільну підтримку Збройних сил України на півдні.

Подяку за допомогу ЗСУ Анатолію Семеновичу висловила 14-а радіотехнічна бригада ім. Богдана Хмельницького Повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України.
Тішимося, що можемо допомогти! На жаль, не про всі проєкти маємо змогу наразі розповісти. Проте це значить лише одне: після славетної перемоги ЗСУ на вас чекатиме ще більше історій про героїзм українських воїнів та роль ІнтерХім у цих самовідданих звершеннях.

Дякуємо нашим захисникам! Протиповітряна оборона щодня рятує сотні українських життів та відіграє надважливу роль у планомірному знищенні планів ворога на захоплення наших територій, культури та духовності.

Щира вдячність героям за невтомну працю та самовідданість! Щоразу, коли лунає сирена, українці згадують про вас та вкотре впевнюються у невідворотній та славетній перемозі ЗСУ.

Слава Україні!

Анатолію Редеру вручили подяку за стабільну підтримку ЗСУАнатолій Редер отримав подяку від 14-а радіотехнічна бригада ім.Богдана Хмельницького Повітряного командування «Південь» Повітряних Сил ЗСУ