Закрити
Аміксин<sup>®</sup> IC

Аміксин® IC

проти грипу і застуди.

Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

Поширені питання

Аміксин ® ІС
Гідазепам ІС®
 • Гідазепам IC застосовують після інфаркту міокарда?

  Ваш лікар може призначити Гідазепам IC при інфаркті міокарда. Зазвичай це відбувається в період реабілітації після перенесеного інфаркту міокарда. Тривожні стани часто супроводжуються почастішанням серцебиття - застосування протитривожних засобів після інфаркту сприяють дотриманню «щадящого режиму» в сенсі емоційних навантажень.

 • За рахунок чого Гідазепам IC допомагає при тривозі?

  Бензодіазепіни, до яких належить Гідазепам IC - це клас психоактивних речовин, що володіють седативним, анксіолитичним, міорелаксуючим і протисудомним ефектами. Дія бензодіазепінів пов'язана із впливом на рецептори ГАМК-ергічної системи.

  У кожного бензодіазепіну різна ступінь впливу на ГАМК-рецептори різних типів. Гідазепам IC володіє оригінальним спектром фармакологічної активності, поєднуючи анксіолітичну і активизуючу дію з антидепрессантним компонентом при незначному прояві побічних ефектів і низької токсичності.

 • Гідазепам IC це снодійний засіб або антидепресант?

  Гідазепам IC належить до групи похідних бензодіазепіну. Він діє як "денний" транквілізатор і селективний анксіолітик - це означає, що Гідазепам IC можна застосовувати вдень і його антитревожний ефект проявляється без сонливості і млявості при застосуванні.

 • За яких психологічних проблем допомагає Гідазепам IC?

  Гідазепам IC може призначити тільки лікар при захворюваннях і станах, які супроводжуються тривогою, страхом, підвищеною дратівливістю, порушенням сну, а також при емоційній лабільності.

 • Як довго дозволено застосовувати Гідазепам IC при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки?

  Тільки лікар вирішує як довго застосовувати Гідазепам IC. Більш докладно це викладено в інструкції для медичного застосування.

 • Які протипоказання є у Гідазепаму IC?

  Протипоказаннями є: виражена тяжка міастенія, значні порушення функцій печінки (цироз, хвороба Боткіна) та нирок. Вагітність, годування груддю. Дитячий вік до 18 років.

 • Чи застосовують Гідазепам IC при гіпертонічній хворобі?

  Так, Ваш лікар може призначити Гідазепам IC при гіпертонічній хворобі, якщо у хворого є тривога, страх, підвищена дратівливість, порушення сну і емоційна лабільність.

 • Чи можна приймати Гідазепам IC і водити автомобіль?

  Ні, так як водіння автомобіля вимагає підвищеної уваги і більш швидкої реакції. Застосування бензодіазепінів може викликати стан, при якому увагу та швидкість реакції можуть бути знижені.

Левана ® ІС
Перевірка дійсності препарату