Close
Show menu
Health is the lack of internal interference for life
Contacts
Odessa(048) 777-29-50
Kyiv(044) 455-84-42

News

 • Аміксин® ІС та Левана® ІС препарат року 2023! Аміксин® ІС та Левана® ІС препарат року 2023! За результатами щорічного конкурсу фахівців фармацевтичної галузі "Панацея-2023" переможцем у номінації “Препарат року серед безрецептурних лікарських засобів” став Аміксин® ІС від "ІнтерХім"!

  Також ще один препарат виробника Левана® ІС отримав відзнаку “Препарат року серед рецептурних лікарських засобів”.

  Дякуємо за відзнаку та вітаємо увесь колектив української фармацевтичної компанії "ІнтерХім" на чолі з генеральним директором Анатолієм Редером!

  Нагадуємо, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Перед застосуванням...
 • З Великоднем! З Великоднем! Вітаємо з Великоднем! В одне з найсвітліших свят року #ІнтерХім бажає всім українцям швидкої перемоги, миру та добра. Дякуємо, що залишаєтесь з нами, і разом з #Interchem допомагаєте ЗСУ!  А за щире та сердечне відеопривітання дякуємо нашим ІнтерХімівцям з корпоративного клубу «English speaking club»!

  Щасливого Великодня!

 • Вітаємо партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком! Вітаємо партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком! Вітаємо партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком! Нехай новий 2023-й принесе усім нам мир, злагоду і якнайшвидшу перемогу! Бажаємо Вам здоров’я, безпеки, затишку та мужності у ці тяжкі історичні часи. Хай прийдешні свята подарують вам довгоочікувані зустрічі, добрі спогади та безліч радісних, сповнених любові днів. За чудове та сердечне відеопривітання дякуємо нашим ІнтерХімівцям з корпоративного клубу «English speaking club»! Щиро Ваш, ІнтерХім

  https://www.youtube.com/watch?v=Irj8URwUZSE
 • 18.12 святкує день народження генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер 18.12 святкує день народження генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер Сьогодні святкує день народження генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер.

  Професійна, наукова та благодійна діяльність Анатолія Семеновича відзначалася на регіональному, державному та міжнародному рівнях стільки разів, що годі й намагатися перелічити все в одному пості. Нещодавно, з нагоди 30-річчя ІнтерХім, Анатолія Редера нагородили почесною відзнакою одеського міського голови ім. Маразлі ІІ ступеню. А також головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив Анатолія Семеновича почесним нагрудним знаком «За сприяння війську»!
 • ІнтерХім на честь 30-річчя перерахували 3 000 000 гривень на перший у світі флот морських дронів та відкрив власний збір ІнтерХім на честь 30-річчя перерахували 3 000 000 гривень на перший у світі флот морських дронів та відкрив власний збір ІнтерХім на чолі з гендиректором Анатолієм Редером долучився до ініціативи президента України Володимира Зеленського United24 та на честь 30-річчя компанії перерахував три мільйони гривень на перший у світі флот морських дронів, який може змінити хід військових подій!

  Кошти підуть на закупівлю безпілотних надводних апаратів, які можуть захистити акваторії, не дадуть виходити російським кораблям-ракетоносіям з портів, оберігатимуть торгові судна і виконуватимуть секретні місії. Також дрони розблокують коридор для цивільних кораблів, які...