Close
Show menu
Health is the lack of internal interference for life
Contacts
Odessa(048) 777-29-50
Kyiv(044) 455-84-42

News

 • Вітаємо партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком! Вітаємо партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком! Вітаємо партнерів та друзів з Різдвом та Новим роком! Нехай новий 2023-й принесе усім нам мир, злагоду і якнайшвидшу перемогу! Бажаємо Вам здоров’я, безпеки, затишку та мужності у ці тяжкі історичні часи. Хай прийдешні свята подарують вам довгоочікувані зустрічі, добрі спогади та безліч радісних, сповнених любові днів. За чудове та сердечне відеопривітання дякуємо нашим ІнтерХімівцям з корпоративного клубу «English speaking club»! Щиро Ваш, ІнтерХім

  https://www.youtube.com/watch?v=Irj8URwUZSE
 • 18.12 святкує день народження генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер 18.12 святкує день народження генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер Сьогодні святкує день народження генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер.

  Професійна, наукова та благодійна діяльність Анатолія Семеновича відзначалася на регіональному, державному та міжнародному рівнях стільки разів, що годі й намагатися перелічити все в одному пості. Нещодавно, з нагоди 30-річчя ІнтерХім, Анатолія Редера нагородили почесною відзнакою одеського міського голови ім. Маразлі ІІ ступеню. А також головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив Анатолія Семеновича почесним нагрудним знаком «За сприяння війську»!
 • ІнтерХім на честь 30-річчя перерахували 3 000 000 гривень на перший у світі флот морських дронів та відкрив власний збір ІнтерХім на честь 30-річчя перерахували 3 000 000 гривень на перший у світі флот морських дронів та відкрив власний збір ІнтерХім на чолі з гендиректором Анатолієм Редером долучився до ініціативи президента України Володимира Зеленського United24 та на честь 30-річчя компанії перерахував три мільйони гривень на перший у світі флот морських дронів, який може змінити хід військових подій!

  Кошти підуть на закупівлю безпілотних надводних апаратів, які можуть захистити акваторії, не дадуть виходити російським кораблям-ракетоносіям з портів, оберігатимуть торгові судна і виконуватимуть секретні місії. Також дрони розблокують коридор для цивільних кораблів, які...
 • Баггі для мобільної вогневої групи від ІнтерХім на херсонському напрямуу Баггі для мобільної вогневої групи від ІнтерХім на херсонському напрямуу ІнтерХім на чолі з гендиректором Анатолієм Редером передав баггі для однієї з мобільних вогневих груп на херсонському напрямку.

  Черговий транспортний засіб та 9 акумуляторів до нього на суму 290 000 грн вже доправили військовим.

  Баггі допоможе підвищити мобільність підрозділів при виконанні бойових завдань на херсонському напрямку та ефективно захищати українців від марних спроб загарбника знищити наш дух, незалежність та нас самих.

  Дякуємо нашим захисникам за невтомний щоденний героїзм!

  Все буде Україна!


 • Військовослужбовці ППО вручили генеральному директору ІнтерХім Анатолію Редеру офіційну подяку за стабільну підтримку Збройних сил України на півдні Військовослужбовці ППО вручили генеральному директору ІнтерХім Анатолію Редеру офіційну подяку за стабільну підтримку Збройних сил України на півдні Днями військовослужбовці ППО вручили генеральному директору ІнтерХім Анатолію Редеру офіційну подяку за стабільну підтримку Збройних сил України на півдні.

  Подяку за допомогу ЗСУ Анатолію Семеновичу висловила 14-а радіотехнічна бригада ім. Богдана Хмельницького Повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України. Тішимося, що можемо допомогти! На жаль, не про всі проєкти маємо змогу наразі розповісти. Проте це значить лише одне: після славетної перемоги ЗСУ на вас чекатиме ще більше історій про героїзм українських...