Закрити
Розгорнути меню
Контакти відділу:
м. Одеса, вул. Пушкінська, 37
тел.: (0482) 35-73-41
mail.: cosmetics@interchem.com.ua
E-mail:cosmetics@interchem.com.ua
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

Косметика

Компанія Spazzolificio PIAVE S.p.A.


Компанія Spazzolificio PIAVE S.p.A. (Італія) – один з трьох лідерів серед виробників засобів по догляду за порожниною рота – робить все, щоб щоденні гігієнічні процедури були не тільки комфортні, але й надавали оздоровчий ефект.

З 1970 року компанія спеціалізується виключно на виробництві зубних щіток і аксесуарів для гігієни порожнини рота, а на початку 90-х років з випуском інноваційної зубної щітки Срібний Догляд вперше було введено поняття антибактеріальний ефект. Це продукт з простим, але ефективним рішенням: головка, покрита сріблом. Висока бактерицидна активність срібла, оптимально підібрана ступінь жорсткості TYNEX-щетинок від DuPont, ідеальна закруглена форма – все це визначає унікальні властивості зубних щіток цієї серії!

Лінія Срібний догляд є найбільш представницьким продуктом компанії Spazzolificio PIAVE SpA, втіленням її якості та інноваційності. Догляд Срібна лінія визначає ідентичність і ексклюзивність компанії Spazzolificio Piave на ринку, де домінують великі міжнародні групи.

Spazzolificio Piave має сертифікат ISO 9001: 2008 з 1999 року, всі нові товари затверджуються стоматологічною клінікою університету Мілана. Виробник звертає особливу увагу на жорсткість щетини, безпека для зубної емалі і форму рукоятки. Поступово з 2008 року для всіх продуктів Spazzolificio Piave була введена стерилізація в процесі упаковки.

Додаткову інформацію по вищеперерахованих продуктів можна отримати на сайті: http://www.piave.com/ita/

Bionsen Japanese Spa MineralsBionsen синергічно об'єднує Західну і Східну культуру: інноваційні Термальні Олігомінеральні Японські Солі Bionsen, розроблені спільно дерматологічної клінікою університету Сієни і Центру вивчення Spa в Токіо. Містять біоелементи, які мають захисні і відновні властивості, знайдені в японських термальних джерел.

Асортимент Bionsen включає продукти, які призначені спеціально для догляду за тілом: гелі для душу і піни для ванн, шампуні, рідке мило, дезодоранти і лінію продуктів для інтимної гігієни.

Istituto Erboristico l'Angelica


"Istituto Erboristico l'Angelica" отримав свою назву на честь місця, яке є одним з найвідоміших дослідних центрів, що займаються корисними рослинами, Villa Angelica, яка була створена недалеко від Болоньї в 1981 році для вивчення рослин та їх благотворного впливу на добробут і здоров'я людини. Інститут був створений з конкретною метою: об'єднати природні благотворний вплив цілющих трав з найбільш передовими науковими дослідженнями, для того, щоб мати можливість запропонувати клієнтам традиційні і в той же час інноваційні продукти рослинного походження.

"Istituto Erboristico l'Angelica" розробляє безпечні, ефективні та екологічно чисті біо-компоненти за допомогою належного здійснення інноваційних технологій. Це дозволяє компанії пропонувати споживачам повний спектр безпечних та ефективних продуктів для краси і здоров'я всього тіла: лінію по догляду за волоссям, засновану на натуральних екстрактах; лінію по догляду за тілом; і повний спектр продуктів, заснованих на вівсяному молочку. Асортимент природних засобів також включає інноваційну лінію догляду за порожниною рота, засновану на принципах Аюрведи.

PREP - The original formula


"Prep" - це бренд, який знають і використовують тисячі споживачів, який передається з покоління в покоління. Він є "вічним" брендом, який, незважаючи на нові тенденції моди, зберіг свій оригінальний стиль і характер.

"Prep" поєднує інновації і традиції, м'якість і ефективність в кожному продукті у своєму широкому асортименті, призначеному для кожного з типів шкіри. Сьгодні, коли все є вузькоспеціалізованим, особливістю "Prep" є те, що він підходить для всіх типів шкіри. Це багатофункціональний продукт, який забезпечує негайне полегшення, і регенерує шкіру дорослих і дітей.

Неповторний запах камфори, приємне відчуття свіжості, яке залишається на шкірі і м'яка, нежирна консистенція є відмітними елементами оригінальної формули "Prep". Минають роки, але ці креми досі зберігають всі оригінальні особливості, за які їх полюбили споживачі.