Закрити
Розгорнути меню

Керівництво

 • Редер Анатолій Семенович
 • Редер Анатолій Семенович

  Генеральний директор

  Тел.: +38 (048) 777-29-50

  E-mail: info@interchem.com.ua

 • З моменту створення підприємства до теперішнього часу, вже більше 20 років, компанією «ІнтерХім» успішно керує Редер Анатолій Семенович –  генеральний директор, кандидат хімічних наук, заслужений працівник фармацевтичної галузі України, лауреат Премії Національної академії наук України імені академіка Кіпріанова. 
  Для працівників ТДВ «ІнтерХім» Анатолій Семенович є авторитетним керівником, який у складних умовах зростання підприємства, в час економічних реформ та світової кризи щодня приймає рішення щодо стратегії розвитку компанії.
  Анатолій Семенович добре відомий в Одесі та Одеській області як один з кращих роботодавців, прихильник легальної оплати праці, людина, благодійна діяльність якого здобула щиру подяку з боку багатьох, хто потребують допомоги. 
  На урочистому заході, присвяченому святкуванню 20-річного ювілею компанії, Анатолій Семенович був нагороджений як урядовою нагородою (Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України), так і вищою нагородою Одеського міського голови – Орденом Маразлі.

  розгорнути

 • Позігун Дмитро Володимирович
 • Позігун Дмитро Володимирович

  Заступник генерального директора

  Тел.: +38 (048) 777-29-50

  E-mail: info@interchem.com.ua

 • У штатному розкладі компанії є посади кількох заступників генерального директора, але, безумовно, найпершим, найголовнішим заступником є ​​к.х.н. Дмитро Володимирович Позігун, якого з генеральним директором підприємства пов'язують не тільки, і не стільки ділові взаємини, але справжня багаторічна дружба ще зі студентських років.
  Плідна робота Дмитра Володимировича була відзначена державою – за клопотанням Одеської обласної державної адміністрації у 2008 році Дмитро Володимирович був нагороджений Орденом «За заслуги» III ступеня, а в 2012 році - «За заслуги» II ступеня.

  розгорнути

 • Стельмах Ігор Борисович
 • Стельмах Ігор Борисович

  Директор з виробництва

  Тел.: +38 (048) 784-95-30

  E-mail: stelmakh@interchem.com.ua

 • Саме Ігор Борисович Стельмах втілює в життя всі ідеї керівництва компанії: будівництво і введення в дію нових виробничих корпусів і потужностей, оснащення виробництва сучасним обладнанням. Для всіх працівників Ігор Борисович – це директор заводу, на якому працюють хіміки та фармацевти, будівельники та лаборанти, водії і механіки, і багато інших висококваліфікованих фахівців.
  У минулому Ігор Борисович – доцент хімічного факультету Одеського Національного університету імені І.І.Мечникова. Студенти, яким пощастило навчатися у Ігоря Борисовича, досі з теплотою згадують ті роки, коли вони навчалися, разом їздили в будівельний загін і в колгосп, на практику і на гастролі студентського хору!

  розгорнути

 • Кашуцький Сергій Миколайович
 • Кашуцький Сергій Миколайович

  Заступник генерального директора з науково-дослідної роботи

  Тел.: +38 (048) 729-78-55

  E-mail: info@interchem.com.ua

 • Сфера діяльності Сергія Миколайовича Кашуцького – це різні дослідницькі лабораторії підприємства: науково-дослідні технологічні лабораторії активних фармацевтичних інгредієнтів і твердих лікарських форм, хімічна лабораторія органічного синтезу, атестована випробувальна лабораторія у складі відділу моніторингу, а також технічний відділ підприємства. Під керівництвом Сергія Миколайовича проводиться розробка складів і технологій виробництва готових лікарських форм, синтезу АФІ.

  розгорнути

 • Гіхер Зоя Олександрівна
 • Гіхер Зоя Олександрівна

  Заступник генерального директора з якості

  Тел.: +38 (048) 729-78-53

  E-mail: info@interchem.com.ua

 • Зоя Олександрівна Гіхер мала досвід роботи у фармацевтичній галузі ще до приходу на роботу в компанію «ІнтерХім». Зоя Олександрівна успішно керує такими важливими для виробництва лікарських засобів службами, як відділ контролю якості, відділ управління якістю, мікробіологічна лабораторія. Зоя Олександрівна є уповноваженою особою з якості.
  Під безпосереднім керівництвом Зої Олександрівни проводилася робота з підготовки та проведення сертифікації дільниці виробництва готових лікарських засобів, в результаті якої підприємству був виданий Сертифікат GMP.

  розгорнути

 • Гранатюк Ірина Володимирівна
 • Гранатюк Ірина Володимирівна

  Заступник генерального директора з маркетингу

  Тел.: +38 (0482) 34-08-04

  E-mail: marketing@interchem.com.ua

 • Маркетинг є надзвичайно важливою складовою успішної діяльності будь-якого підприємства. Відділ маркетингу, зовнішня служба, бюро реєстрації лікарських засобів, прес-служба, відділ реклами – ці підрозділи під керівництвом Ірини Володимирівни Гранатюк займаються виведенням і просуванням продукції підприємства на внутрішньому і зовнішніх ринках. Спілкування з пресою і PR-акції, тренінги та семінари про продукти підприємства – креативна діяльність, яка вимагає багато зусиль і коштів і при цьому приносить задоволення, як будь-яка творча робота. 

  розгорнути

 • Овдєєнко Олена Олександрівна
 • Овдєєнко Олена Олександрівна

  Заступник генерального директора з загальних питань

  Тел.: +38 (048) 777-29-50

  E-mail: info@interchem.com.ua

 • Завдяки роботі Олени Олександрівни Овдєєнко на підприємстві створюється сприятливий соціально-психологічний клімат, надаються соціальні гарантії, удосконалюються процеси управління персоналом.
  Олена Олександрівна є головою профкому підприємства.Саме Олена Олександрівна впроваджує в життя такі важливі проекти як соціальне і медичне страхування співробітників, організація колективних заходів.

  розгорнути