Закрити
Розгорнути меню

Про компанію

Компанія «ІнтерХім» була заснована в 1992 році на базі дослідно-експериментального виробництва НТК Фізико-хімічного інституту ім. О.В. Богатського Національної академії наук України і в 2012 році відзначила своє 20-річчя. Комерційна діяльність починалася з виробництва унікальних продуктів тонкого органічного синтезу, слідом за яким почалося виробництво оригінальних фармацевтичних субстанцій, розроблених вченими Фізико-хімічного інституту ім. О. В. Богатського, а також імпортозамінних субстанцій, які ніколи раніше не вироблялися в Україні.

Ключовою подією у розвитку нашої компанії стало створення заводу з виробництва готових лікарських форм. Будівництво стартувало в серпні 2002 року з «нульового циклу» відповідно до європейських правил належної виробничої практики (GMP) і було здійснено від першої палі до запуску виробництва в рекордні терміни - 2 роки. Ця подія стала останньою ланкою у створенні вітчизняного фармацевтичного виробництва повного циклу, що здійснює скринінг і розробку активних хімічних сполук - виробництво фармацевтичних субстанцій - виробництво готових лікарських засобів (ГЛЗ) - оптову та роздрібну реалізацію ГЛЗ в рамках одного підприємства. Вже через чотири роки після старту виробництва була введена в експлуатацію друга виробнича черга, що дозволило збільшити обсяги виробництва в 4 рази. З 2007 року лінія з виробництва готових лікарських засобів регулярно проходить сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту належної виробничої практики (GMP). У травні 2016 року компанія запустила третю виробничу чергу, що дозволило збільшити виробничі потужності майже в 4 рази, а також додати до асортиментного портфелю "ІнтерХіма" препарати у формі капсул і порошків в саше.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності підприємства спочатку були і залишаються наукові дослідження. Наша компанія має великий науково-дослідний потенціал. На базі власних лабораторій (науково-дослідна, технологічна, контрольно-аналітична і мікробіологічні), оснащених відповідно до міжнародних норм, здійснюється розробка інноваційних лікарських засобів, а також забезпечення і контроль високої якості продукції на кожному етапі виробництва. У 2005 році вперше у фармацевтичній галузі Східної Європи спільно з фірмою «Меггле» (Німеччина) була створена незалежна лабораторія, оснащена як для розробки складів і технологій отримання твердих лікарських форм, так і для виробництва в умовах GMP біосерій для доклінічних і клінічних випробувань лікарських засобів.

«Курс «ІнтерХіму» залишається незмінним — впровадження науки в практику і втілення в життя прогресивних технологічних рішень».

А.С. Редер
генеральний директор ТДВ «ІнтерХім»