Закрити
Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

Новини

 • Військовослужбовці ППО вручили генеральному директору ІнтерХім Анатолію Редеру офіційну подяку за стабільну підтримку Збройних сил України на півдні Військовослужбовці ППО вручили генеральному директору ІнтерХім Анатолію Редеру офіційну подяку за стабільну підтримку Збройних сил України на півдні Днями військовослужбовці ППО вручили генеральному директору ІнтерХім Анатолію Редеру офіційну подяку за стабільну підтримку Збройних сил України на півдні.

  Подяку за допомогу ЗСУ Анатолію Семеновичу висловила 14-а радіотехнічна бригада ім. Богдана Хмельницького Повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України. Тішимося, що можемо допомогти! На жаль, не про всі проєкти маємо змогу наразі розповісти. Проте це значить лише одне: після славетної перемоги ЗСУ на вас чекатиме ще більше історій про героїзм українських...
 • ІнтерХім на чолі з Анатолієм Редером передали у Херсон мобільну станцію зв'язку Starlink ІнтерХім на чолі з Анатолієм Редером передали у Херсон мобільну станцію зв'язку Starlink Днями Інтерхім на чолі з Анатолієм Редером через ГО Патріотичних Громадян передали у звільнений Херсон мобільну станцію зв'язку Starlink.

  Волонтери вже прибули на місце, тож сьогодні жителі Херсона, які майже 9 місяців не мали можливості повноцінно зв’язатися з близькими, отримали безлімітний та безкоштовний супутниковий зв’язок.

  Також Інтерхім надали волонтерам 5 кубів води для херсонців та фінансову допомогу для якнайшвидшої поїздки у місто справжніх героїв, нового символу української стійкості та незламності!
  Дякуємо волонтерам за...
 • «ІнтерХім» передав машину швидкої для медиків однієї з бригад ЗСУ, яка воює на найскладніших напрямках «ІнтерХім» передав машину швидкої для медиків однієї з бригад ЗСУ, яка воює на найскладніших напрямках Нещодавно Інтерхім на чолі з гендиректором Анатолієм Редером передав військовим сучасну машину швидкої допомоги, яка сьогодні вже допомагає рятувати життя наших захисників на передовій. Реанімобіль має максимальну комплектацію, обладнаний необхідними медикаментами та  устаткуванням для здійснення ургентних реанімаційних заходів. Серед оснащення монітор стану хворого, дефібрилятор, ШВЛ, відсмоктувач, вакуумні ноші, ноші для транспортування сходами тощо. Повнопривідному авто на базі Volkswagen T5 перед покупкою надав фахову експертну оцінку...
 • Гендиректор ІнтерХім Анатолій Редер отримав нагороду Гендиректор ІнтерХім Анатолій Редер отримав нагороду "Люди дела" Генеральний директор фармацевтичної компанії ІнтерХім Анатолій Редер отримав нагороду "Люди дела" за підсумками 2021 року.

  "Люди дела" – щорічний конкурс знаного одеського видання "Вечерняя Одесса", присвячений пам'яті його засновника Б.Ф. Деревянко.

  Цьогорічна церемонія вручення нагород "Люди дела" відбулася у стінах компанії ІнтерХім.

  Вітаємо Анатолія Редера з заслуженим лауреатством та бажаємо наснаги у втіленні нових масштабних проєктів на користь України та наближенню Перемоги!

  Слава Україні! 
 • Виробничій ділянці ІнтерХім виповнюється 19 років! Виробничій ділянці ІнтерХім виповнюється 19 років! Сьогодні виробничій ділянці ІнтерХім виповнюється 19 років! Ми згадуємо, як усі разом у 2003 році святкували запуск нової ділянки, та радіємо тому, що пройдено дуже цікавий шлях. Попри усі економічні труднощі, які доводиться переживати нашій державі, нам вдалося здійснити все задумане.

  Будівництво стартувало у серпні 2002 року з «нульового циклу» відповідно до Європейських правил Належної виробничої практики (GMP) та було здійснено — від першої палі до запуску виробництва — у рекордні терміни, 2 роки. Аналогічних підприємств,...