Закрити
Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

Новини

  • Вітаємо наших баскетболісток з перемогою в «Відкритому Кубку Львова»! Вітаємо наших баскетболісток з перемогою в «Відкритому Кубку Львова»! Жіноча баскетбольна команда «ІнтерХім СДЮСШОР» здобула впевнену перемогу в «Відкритому Кубку Львова», який відбувся 27-29 вересня в місті Лева. У всіх 3 турнірних матчах «ІнтерХім» здобув упевнену перемогу над суперниками. «Міцним горішком» виявилися господарі турніру «СБК Львів», проте і тут перевага одеситок в 27 очок не залишила противнику шансів на успіх. Вітаємо наших спортсменок із заслуженою перемогою і бажаємо їм такого ж вдалого продовження сезону!

  • «ПАНАЦЕЯ 2019»: «Аміксін® IC» знову визнаний кращим «ПАНАЦЕЯ 2019»: «Аміксін® IC» знову визнаний кращим 18 вересня 2019 року в КВЦ «Парковий» відбулася церемонія нагородження переможців XX ювілейного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «ПАНАЦЕЯ 2019». Головною метою конкурсу є аналіз діяльності фармринку, фіксація головних змін і визначення лідерів галузі. Препарат «Аміксін® IC» був в черговий раз визнаний «Препаратом року» серед безрецептурних лікарських засобів. Раніше «Аміксін® IC» тричі здобував звання кращого препарату року - в 2008, 2011 і 2013 році.

  • Компанія «ІнтерХім» підтвердила відповідність виробництва лікарських засобів Ліцензійним вимогам Компанія «ІнтерХім» підтвердила відповідність виробництва лікарських засобів Ліцензійним вимогам За результатами планової перевірки виробничих дільниць готових лікарських засобів та активних фармацевтичних інгредієнтів ТДВ “ІНТЕРХІМ”, яка здійснювалась в червні цього року фахівцями Державної служби України з лікарських засобів МОЗ України, наша компанія вкотре підтвердила відповідність власного виробництва діючим Ліцензійним вимогам. Також в рамках інспектування було підтверджено галузь атестації аналітичної лабораторії, яка здійснює контроль якості лікарських препаратів на всіх етапах її виробництва - від вихідного контролю...
  • На виробництво компанії На виробництво компанії "ІнтерХім" завітала делегація почесних гостей, в складі якої була пані Єва Терасалмі. 22 травня, в рамках Міжнародного фармацевтичного форуму "Аптеки Світу 2019", на виробничу ділянку компанії "ІнтерХім" завітала делегація почесних гостей, в складі якої була пані Єва Терасалмі (Фінляндія), віце-президент Міжнародної фармацевтичної федерації (International Pharmaceutical Federation — FIP).

    Міжнародна фармацевтична федерація (FIP) - глобальна організація, заснована в 1912 році, представляє фармацевтику, фармацевтичні науки і фармацевтичну освіту. За підтримки 144 національних організацій, академічних інститутів та...
  • Генеральний директор «ІнтерХім» в програмі «Надбання Одеси» Генеральний директор «ІнтерХім» в програмі «Надбання Одеси» В гостях у Ірини Камінської генеральний директор компанії «ІнтерХім», кандидат хімічних наук, лауреат Державної премії України в Області науки і техніки Анатолій Редер. Говорили про становлення компанії, про те, що було важливо раніше і зараз, про благодійність і про плани на майбутнє. Ірина Камінська в кінці програми помітила, що компанія "ІнтерХім" та її генеральний директор є справжнім надбанням Одеси і побажала стати лауреатами Нобелівської премії в недалекому майбутньому.

    Передачу, яка йшла по Думській ТВ 29 березня, повністю можна...