Закрити
Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

Новини

  • «ІнтерХім-СДЮСШОР» привіз золото в Одесу! «ІнтерХім-СДЮСШОР» привіз золото в Одесу! Після семирічної перерви, вперше відбувся розіграш Кубка України з баскетболу серед жіночих команд. У фіналі Кубка 6 березня 2016 зустрілися команди «ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Литвака »(Одеса) та« Динамо »(Київ).

    Зі старту киянки захопили лідерство, але «ІнтерХім» зумів перехопити ініціативу і завершити першу чверть з рахунком 32:23 на свою користь. Однак у другій чверті киянки зробили повний «кам-бек», зрівнявши рахунок перед великою перервою -45: 45. У третій чверті у «Динамо» злегка збився приціл, чим скористалися підопічні...
  • C 8 марта! C 8 марта! "ИнтерХим" поздравляет наших дорогих женщин с самым весенним праздником 8 марта!

  • Гінкгоба - природне джерело здоров'я! Гінкгоба - природне джерело здоров'я! Турбота про власне здоров'я починається з профілактики та здорового способу життя. Саме тому «ІнтерХім» вирішив розширити спектр виготовлюваних препаратів, додавши в нього дієтичні добавки, що сприяють підтримці і зміцненню здоров'я.

    Дієтична добавка «Гінкгоба» - засіб природного походження, який містить екстракт листя Гінкго Білоба (Ginkgo biloba L., Folium). Дію препарату обумовлює унікальний фітохімічний склад рослини, що включає флавоноїди, до яких відноситься кемпферол, кварцетин, гінголід, а також терпени - гінкголіди, білобаліди.