Закрити
Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

"Інтерхім" закупив для вірусологічної лабораторії Одеського обласного лабораторного центру МОЗ обладнання для проведення діагностики методом ПЛР

Фармацевтична компанія ТДВ "ІнтерХім" (Одеса) закупила для вірусологічної лабораторії ГУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України" обладнання для проведення діагностики методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" генеральний директор компанії "ІнтерХім" Анатолій Редер, це обладнання стало першим в обласній лабораторії комплексом, що дає можливість проводити ПЛР-діагностику інфікування новим коронавірусів.

"До сьогоднішнього дня в Одеській області не було жодного приладу, на якому можна було провести подібний ПЛР-тест. Одеська область не мала можливості проводити самостійно такі тести, вірусологічна лабораторія ГУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України" змушена була виступати в ролі логіста : збирати біоматеріал від центрів забору, потім відправляти його до Києва. Таким чином, результати приходили тільки на п'яту добу. Це те, чого потрібно уникнути, якщо ми п'ять діб змушені чекати відповіді від лабораторії, то всі інші метод боротьби з вірусом стають безглузді ", - сказав він.

Редер повідомив, що комплекс для проведення ПЛР-діагностики вже встановлений і почав працювати.

Крім того, "ІнтерХім" закупив для цього комплексу першу партію тест-систем.

"Ми сподіваємося, що тест-системи для проведення ПЛР, які закуплені централізовано, надійдуть у тому числі і в Одеську область. Як показує світовий досвід, найнижчі результати по смертності і поширенню інфекції показують ті країни, в яких вдалося досягти високого рівня охоплення населення тестуванням і діагностикою ", - сказав Редер.

Він також підкреслив, що закуплене обладнання для проведення ПЛР-тестів буде потрібне і після завершення епідемії COVID-19.

ТДВ "Інтерхім" - одне з провідних фармацевтичних підприємств країни.

Засноване в 1992 році, є розробником і виробником оригінальних лікарських препаратів "Аміксин", "Гідазепам", "Левана", а також знеболювальних препаратів для важко- і онкохворих. Компанія є постачальником ліків за програмами Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

У 2016 році "ІнтерХім" інвестував EUR50 млн. У проєкт зі створення сучасного лабораторно-виробничого комплексу. У 2019 підприємством було сплачено понад 140 млн грн податків і зборів до державного бюджету України.

"ІнтерХім" - член асоціації "Виробники ліків України" (АПЛУ).