Закрити
Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

Новини

 • З Днем медика! З Днем медика! 15 червня - День медичного працівника. Професійне свято медиків в Україні було засноване в 1994 році. Відтоді щороку в третю неділю червня українці віддають шану людям, які пов'язали свою долю з найбільш значущою і гуманною в світі професією.

  У будь-яких обставин люди в білих халатах постійно пам'ятають про дану ними клятву Гіппократа і завжди залишаються вірними своєму покликанню. Завдяки витримці і стійкості, відданості роботі і готовності допомогти в будь-яку хвилину медики невпинно виконують свій обов'язок, дбаючи про здоров'я людей і...
 • БК «ІнтерХім» - бронзовий призер Чемпіонату України БК «ІнтерХім» - бронзовий призер Чемпіонату України У спортивному сезоні 2013-2014 жіночий баскетбольний клуб «Інтерхім-СДЮСШОР №2» вперше завоював бронзові медалі на Чемпіонаті України. А спортсменка команди Жанна Лиходід отримала приз кращого нападаючого гравця турніру.

  «Третє місце для нашої школи та міста - це досягнення», - сказала головний тренер клубу Ірина Щипакіна. Вона також повідомила, що команда буде продовжувати тренуватися до кінця травня, а в липні після літніх канікул баскетболістки почнуть підготовку до чергового першості країни.

  Цього року спортсменки, які виступають у Першій...
 • З Днем хіміка! З Днем хіміка! В останню неділю травня ми традиційно відзначаємо професійне свято - День хіміка!

  Компанія «ІнтерХім» завжди була нерозривно пов'язана з хімічним виробництвом. Наші висококласні фахівці - хіміки не тільки за освітою, але і за покликанням душі. Тому для всіх співробітників підприємства День хіміка - це свято професійної гордості, який колектив традиційно відзначає разом.

  Шановні колеги, від усієї душі вітаємо вас з Днем хіміка! Бажаємо здоров'я, щастя, благополуччя та успіхів у роботі!
 • Анатолій Редер: «Ми - перші, хто вирішили виступити проти корупції у фармгалузі» Анатолій Редер: «Ми - перші, хто вирішили виступити проти корупції у фармгалузі» 20 березня в ефірі телеканалу «ТВі» генеральний директор ТДВ «ІнтерХім» Анатолій Семенович Редер розповів про конфлікт компанії з Держлікслужбою.

  З кінця минулого року «ІнтерХім» піддавався багаторазовим перевіркам. «В результаті першої планової державної перевірки наш рівень виробництва визнали надзвичайно високим. Через три тижні після цього позапланово прибула ще одна комісія, яка різко пред'явила ряд критичних зауважень. Але коли сьогодні ми запросили представників більшості фармацевтичних компаній України, вчених, експертів, вони всі...
 • 20 березня в ході брифінгу на тему «Українська медицина - початок відродження» міністр охорони здоров'я України Олег Мусій прокоментував ситуацію з ТДВ «ІнтерХім» 20 березня в ході брифінгу на тему «Українська медицина - початок відродження» міністр охорони здоров'я України Олег Мусій прокоментував ситуацію з ТДВ «ІнтерХім» Зміна системи охорони здоров'я в Україні вкрай необхідна. Реформи в цій сфері не припиняться, але будуть серйозно переглянуті. Про це на брифінгу заявив Олег Мусій.

  Міністр повідомив і про посилення контролю за рецептурним відпуском ліків, що містять кодеїн. «Я вже підписав листи про суворий контроль відпустки таких препаратів за рецептами, щоб ні одна упаковка таких лікарських засобів без рецепту не продавалася. У той же час предметно-кількісного контролю таких препаратів не буде, а відпустку за рецептом буде посилено», - сказав він.

  В ході...