Закрити
Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

Анатолій Редер, СЕО ІнтерХім на Ukraine Recovery Conference 2024

Анатолій Редер, СЕО ІнтерХім на Ukraine Recovery Conference 2024

Днями в Берліні завершилася Ukraine Recovery Conference 2024 — міжнародний захід найвищого рівня з відбудови України.

В рамках конференції пройшло перше засідання Business Advisory Council for Ukraine – міжнародної Консультативної ради бізнесу. Від України до її складу увійшли 2 делегати, один з яких – генеральний директор фармацевтичної компанії ІнтерХім Анатолій Редер!

Рада створена для зміцнення інвестиційної привабливості України, сприяння залученню інвестицій до приватного сектору та консультування української влади щодо покращення бізнес-клімату всередині країни.

У складі бізнес-ради СЕО ІнтерХім доєднався до президентів глобальних компаній Northrup Grumman International, McDonalds, Siemens Energy, Kawasaki Heavy Industries та керівників понад десяти інших потужних міжнародних бізнесів.

Мета URC 2024 – мобілізація міжнародної підтримки для відновлення та модернізації України, залучення приватного сектору й інвестицій для економічного зростання, соціальне відновлення, а також євроінтеграція та проведення реформ.

Серед почесних учасників – Володимир Зеленський, Олаф Шольц, Урсула фон дер Ляєн, Пенні Пріцкер та лідери урядів, представники міжнародних організацій, бізнесу та громадянського суспільства.

Плідна комунікація щодо перспектив української економіки продовжиться і після завершення заходу.