Закрити
Розгорнути меню

"Інтерхім" долучився до благодійної ініціативи БФ "Корпорація монстрів"

Коли біда на порозі, не можна залишатися осторонь. Так думає не лише "Інтерхім", а й багато відповідальних бізнесів регіону. Тому ми завжди долучаємось до благодійних ініціатив та допомагаємо тим, хто цього потребує. Зараз, коли нова хвиля епідемії накрила Одещину, наші спільні зусилля стали ще більш необхідними, адже цього разу треба допомогти тим, хто допомагає сам.

"Корпорація монстрів" - добре знана не лише на Одещині, а й загалом в Україні благодійна організація. Фонд на чолі з Катериною Ножевніковою з самого початку епідемії допомагає з киснем постраждалим від ковіду. В рамках їхнього проєкту "Дыши" відкрито спецрахунок, на кошти з якого закуповують кисневі концентратори та супутні матеріали, які допомагають людям з ураженими легенями дихати та підтримувати прийнятну сатурацію крові.

"Інтерхім" та безліч наших однодумців залучені у цю важливу справу від самого початку, тож, звісно, долучилися й зараз. З впевненістю говоримо, що солідарність та спільні зусилля здатні на справжні дива. Долучайтеся і ви - кожен вклад у добру справу є надважливим, і навіть невеликий внесок може врятувати життя.

Більше інформації про фонд, контакти та реквізити рахунку "Дыши" можна знайти на сайті та у соцмережах "Корпорації монстрів".

Бережіть близьких, бережіться самі та допоможіть одужати іншим!