Закрити
Розгорнути меню

Публікації

 • Докулак (докузат натрію): актуальні проблеми допомоги пацієнтам із запорами Докулак (докузат натрію): актуальні проблеми допомоги пацієнтам із запорами Актуальні проблеми допомоги пацієнтам із запорами у практиці сімейного лікаря Автори: Редькін Р.Г., Ніколенко Є.Я., Кратенко А.С.
  Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, м. Харків, Україна
  Оригінал публікації у журналі "Гастроэнтерология" Том 54, №2, 2020

  Запор, або констипація (від англ. сonstipation — запор), це порушення функції кишечника, що характеризується меншою частотою випорожнень порівняно з індивідуальною фізіологічною нормою і віковим ритмом, ускладненням процесу дефекації, відчуттям неповного випорожнення...
 • Гендиректор Гендиректор "ІнтерХім" про пом'якшення карантину, "вірус божевілля" і прилади ПЛР-діагностики для Одеської та Чернівецької областей Пом’якшення карантину, “вірус божевілля” та прилад для ПЛР-діагностики від “ІнтерХім” не лише для Одеської, а тепер і для Чернівецької області.  А також про системи охорони здоров’я, досвід інших країн та наслідки пандемії коронавірусу у новому інтерв’ю 7 каналу з генеральним директором "ІнтерХім" Анатолієм Редером:
 • Боти для роботи, дозвілля та карантину Боти для роботи, дозвілля та карантину Добре, коли потрібне і корисне завжди під рукою. Для цього і придумали чат-ботів. Якщо ви ще ніколи не користувалися їхньою допомого, зараз чудова нагода спробувати. Пропонуємо вам підбірку чат-ботів, які зможуть спростити або принаймні урізноманітнити життя, зокрема і на карантині, скільки б він не тривав.  Для того, щоб бот запрацював, потрібно: перейти за відповідним посиланням та дотримуватись інструкцій; мати встановлений додаток Viber (якщо ви обрали Viber-бот); мати встановлений Telegram (якщо обрали Telegram-бот).
  Ось з кого...
 • 17 онлайн-турів, які варто відвідати під час карантину: ІнтерХім, Лувр, Сикстинська капела та інші 17 онлайн-турів, які варто відвідати під час карантину: ІнтерХім, Лувр, Сикстинська капела та інші Самоізоляція - чудова нагода перенестися у місця, ще не бачені наживо. Пропонуємо вам дивовижну мандрівку до 17 неповторних локацій, які можна відвідати, не встаючи з ліжка.  

  1. Віртуальний тур виробничо-лабораторним комплексом “ІнтерХім”. Прогуляйтеся подвір’ям, зазирніть у лабораторії, дізнайтеся як там відділі контролю якості та подивіться що лежить на складі. Ласкаво просимо! Почати тур 2. Хоча Великдень припадає на карантин, відвідати Софію Київську все ж вдасться, нехай і віртуально. Чудовий стінопис, виконаний майстрами початку XI...
 • Анатолій Редер в інтерв'ю для 7 каналу: COVID-19, карантин, Аміксин та прогулянки біля моря Анатолій Редер в інтерв'ю для 7 каналу: COVID-19, карантин, Аміксин та прогулянки біля моря Про те, як “ІнтерХім” працює у 3 зміни 7 днів на тиждень, щоб забезпечити країну препаратами, які згідно з рекомендаціями ВООЗ завжди мають бути в наявності. Про умови карантину, вірус та його суперечливі обговорення у мережі.  Про фейки, необхідність тестування медичного персоналу та прогулянки біля моря. Про “Аміксин”, гідроксихлорохін та фавіпіравір. Про ПЛР-систему для Одеського лабораторного центру. 

  Про все це та багато іншого у пізнавальному інтерв’ю з генеральним директором “ІнтерХім” Анатолієм Редером для 7-го...
Здоровье – это отсутствие внутренних помех для жизнедеятельности.