Закрити
Розгорнути меню

Боти для роботи, дозвілля та карантину

Боти для роботи, дозвілля та карантину

Добре, коли потрібне і корисне завжди під рукою. Для цього і придумали чат-ботів. Якщо ви ще ніколи не користувалися їхньою допомого, зараз чудова нагода спробувати. Пропонуємо вам підбірку чат-ботів, які зможуть спростити або принаймні урізноманітнити життя, зокрема і на карантині, скільки б він не тривав. 

Для того, щоб бот запрацював, потрібно:

  • перейти за відповідним посиланням та дотримуватись інструкцій;

  • мати встановлений додаток Viber (якщо ви обрали Viber-бот);

  • мати встановлений Telegram (якщо обрали Telegram-бот).

Ось з кого пропонуємо обрати:

Корона-бот

- Чат-бот Національної служби здоров’я України у Viber - інструкції щодо COVID-19 для лікарів, швидкої допомоги, місцевої влади та пацієнтів. Щоб почати взаємодію з ботом, напишіть йому слово “коронавірус”.

Карантинні боти

- Демон Кирило - надає рекомендації по організації роботи вдома, облаштуванню робочого місця та проведення дозвілля. Може допомогти налагодити електронний документообіг, роботу в команді, нагадати про тренування тощо.

- Deliverywater_bot – робот допомагає замовити воду до помешкання. Обираєте постачальника, замовляєте, отримуєте.

- QTrackerBot – помічник для тих, хто часто отримує/надсилає відправлення. Бот інтегрований з “Новою Поштою”, “Укрпоштою”, “Делівері” та “Міст-Експрес”. Відстежує і повідомляє про статус ваших поштових відправлень у цих системах.

- Gymbossbot - персональний бот-тренер, який допоможе скласти індивідуальну програму фітнес-тренувань і харчування у самоізоляції.

- MedicalCorps_bot – інформує, як правильно надати першу домедичну допомогу. Робот пропонує кілька варіантів, наприклад, кровотеча чи опік, після обрання яких пропонує покрокові інструкції з фото/відео.

- Kinoreminderbot - порадить фільм або серіал для вечірнього перегляду. 

Еко-боти

- SaveEcoBot - Telegram-бот перевірка якості повітря в регіонах України, перегляд забруднювачів і дозволів по областях. 

- Aqualitybot - Telegram-бот, який визначає індекс якості повітря у Києві. Подібний до попереднього, але можна подивитись ситуацію в окремих районах столиці.

- NoWaste_Chat_bot - Telegram-бот, який допоможе користувачам сортувати сміття та розрізняти види вторсировини. Також бот надає інформацію про місце і графік роботи станцій приймання вторсировини.

Боти для роботи

- OpenDataBot - поєднує дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань з документами Єдиного державного реєстру судових рішень, а також включає дані Мін'юсту. У ньому за кодом ЄДРПОУ або прізвищем директора/власника користувачі можуть отримати виписку з розгорнутою інформацією про будь-яку компанію.

- EasyStrongPasswordBot - для тих, хто турбується про безпеку своїх даних. Згенерує пароль будь-якого рівня складності. Більше ніяких password і qwerty.

- GreenzBot - допомагає більш-менш автоматично рахувати доходи, витрати та борги, вести облік. Звітність веде онлайн-таблиці, тож проситиме доступ до вашого Gmail.


Боти для мандрівок після карантину

- Unexploredcity_bot – якщо не знаєте, куди піти в українському місті. Надсилаєте геолокацію боту, а він надсилає вам маршрут і пам’ятки поблизу.

- Airtrack_bot – пошук дешевих авіаперельотів. Варто написати, куди хочете летіти і коли, і робот запропонує найбільш привабливі за ціною варіанти.

- RailwayBot – сповістить про звільнення місць у поїздах за усіма цікавими для вас напрямками. Попросить для цього ваш номер телефону.

- Hotelhuntbot – пропонує найнижчі ціни на готелі в містах, які ви обрали.

- UA_BumperBot – дає поради в ситуаціях, коли ви потрапили у ДТП.