Закрити
Розгорнути меню

З Новим роком та прийдешніми святами!

З Новим роком та прийдешніми святами!

Вітаємо з Новим роком та прийдешніми святами! Бажаємо мирного неба, відкритих кордонів, тепла близьких та втілення мрій. Нехай весь рік у вашому житті панує світло, радість та щастя!

У 2020 ми багато працювали та перемагали, отримували відзнаки та допомагали країні і її громадянам, піклувались про духовну спадщину та здоров'я людей. Ви й так про все це знаєте, а ми тішимося кожним вашим відгуком та теплими словами підтримки. Дякуємо вам за цей рік!

А тим часом ділимося з вами незвичною новорічною історією та оригінальним привітанням від генерального директора "Інтерхім" Анатолія Редера:

"На минулий Новий рік донька подарувала мені гаджет - смарт-годинник, який одразу налаштувала. Мені не довелося нічого робити і я став його носити, хоча досить напружено ставлюся до нових пристроїв. Значна частина електроніки завантажує нас більше, ніж розвантажує.

Крім звичайних функцій, на зразок вимірювання кількості кроків, в годиннику виявилася глибока функція вимірювання сну, що враховує його тривалість й основні фази. З того часу в моєму смартфоні з'явився графік сну, а разом з тим і бажання його поліпшити.

Анатолий Редер речь в Софии Киевской

Згідно з популярною версією, у фазі REM (rapid eye movement) відбувається розвантаження мозку, на відміну від фази глибокого сну, коли максимально зменшується кількість ударів серця, падає тиск, розслабляються м'язи. В REM-фазі навпаки підвищується тиск, збільшується активність м'язів, мозок засвоює інформацію, видаляє зайве.

Коли я почав відстежувати ці графіки, то зрозумів, що це близько до дійсності. Якщо в графіку сну є істотні проміжки REM і глибокого сну, відчуття відпочинку значно більше, ніж коли їх мало. Навіть за відносно меншої тривалості сну, якщо ці фази великі - відчуваєш себе набагато краще.

Колеги дізналися про мій досвід і запропонували провести експеримент - прийняти таблетку "Левана IC" і відстежити зміни. Після прийому я побачив, що загальна картинка змінилася не сильно, зате істотно збільшилися фази глибоко сну і REM, мінімум на 8-10%. І справа не тільки в графіку, я об'єктивно відчув, що це так.

Мені й раніше доводилося приймати "Левану", і щоразу я абсолютно не відчуваю жодних наслідків після пробудження. Навпаки: відчуваю, що чудово виспався і відпочив. "Левана" підтримала мій природний сон, посиливши при цьому ті його складові, які дають трохи більше відпочити, а ще зменшила періоди нічних пробуджень.

Я б не сказав, що чим швидше заснеш, тим краще відпочинеш. Набагато важливіше, щоб сон був природним, відповідним психофізичному стану людини. Мені здається, "Левана" дає саме цей ефект. Я отримав практично той же трек, як при здоровому, натуральному сні. Вплив виявилося максимально фізіологічним.

Ось в стародавні часи перед операцією брали дубину і били людину по голові, щоб заснула. Це теж метод, але дуже жорстокий. Сьогодні знайти препарат, який призведе до миттєвого сну досить просто - їх дуже багато. Але що буде після? Якраз в таких випадках, коли дія препарату жорстка і стрімка, можна отримати залежність. А з "Леваною" навпаки - весь фокус у м'якості та "натуральності" дії, що відновлює природний сон. До речі, звання "Рецептурний препарат року" за результатами "Панацеї-2020" це тільки підтверджує.

Анатолий Редер Панацея 2020 Левана ІС

Тому "Левана" особливо ефективна після джетлага: у випадках, коли потрібно швидко відновити нормальний сон після тривалого перебування в іншому часовому поясі. Це той засіб, який потрібно приймати не в літаку, щоб відключитися, а вже повернувшись, не маючи можливості відновити звичний ритм і нормальний сон, коли він потрібен, і як можна більш натуральний. Ось тоді "Левана" стане у пригоді для природного відновлення всієї системи. Адже вона, як і всі препарати "Інтерхім", покликана покращувати якість життя.

А це я до того, що 2020 з усіма його викликами виявився для світу дубиною замість снодійного. Раптовий краш-тест замість усвідомлених і природних змін. Локдаун і блекаут замість відкритості та розвитку.

Врятую вас від підбивання підсумків року - вже зробив це в одному з недавніх постів. Краще скажу, що в новому році "Інтерхім" порадує новими інноваційними проєктами, новими якісними препаратами та новими ініціативами, спрямованими на підтримку тих, хто її дійсно потребує.

Нехай 2021 буде більше схожий на "Левану", ніж на дубину - заплановане перезавантаження системи завжди краще, ніж аварійне. Нехай зміни будуть усвідомленими й підготовленими, а не критичними спазмами заради виживання. Нехай ми краще будемо відновлюватися після перельотів і подорожей, ніж після пандемії.

Бажаю вам отримувати корисні подарунки від близьких, головний з яких - їхні тепло і турбота. Бажаю частіше відчувати щасливі моменти взаємної турботи та любові. Бажаю більше добрих справ - парадоксальним чином альтруїзм найбільше винагороджує тих, хто жертвує на благо інших і світу навколо.

З Новим роком!"

Хтозна, чим здивує вас "Інтерхім" у прийдешньому році: новим інноваційним проєктом, новим суперякісним препаратом чи новими благодійними ініціативами? А, може, усім одразу? Залишайтеся з нами, щоб дізнаватися про все першими! Щиро ваш, "Інтерхім"!