Закрити
Розгорнути меню

SophiaHelp: проєкт "Інтерхім" випередив прогнози фахівців за ефективністю осушення стін Софії Київської

SophiaHelp: проєкт

Проєкт #SophiaHelp, яким щиро пишається ТДВ "Інтерхім", показав неймовірну ефективність вже зараз! 

Нагадаємо: наприкінці літа 2020 року фармацевтична компанія "Інтерхім" та компанія "Дарниця" спільно з Zagoriy Foundation реалізували благодійний проєкт з осушення стін та фундаментів Софійського собору та прилеглих споруд від надмірної вологи за допомогою запатентованої швейцарської технології BioDry.  

Волога загрожувала старовинним пам'яткам Національного заповідника "Софія Київська", проте неінвазивне обладнання, встановлене фахівцями "BioDry Україна", мало повернути вологу зі стін назад у землю без найменшої шкоди для історичних споруд.

За прогнозами волога мала повернутися до нормальної позначки через 3 роки, проте дійсність випередила сподівання! Вже за 9 місяців після встановлення приладів заміри показали, що осушення відбувається швидше запланованого і без жодних ушкоджень для стін. В середньому по всіх будівлях та позиціях показник осушення становить від 16% до 30%.

А рівень вологи у стінах самого собору вже за 9 місяців знизився на 21% від стартових показників! Негативна динаміка не просто зупинена, а й повністю обернена: прогнози фахівців щодо повноцінного осушення до норми знизились щонайменше з 3-х до 2-х років. 

Волога поступово та заплановано покидає стіни Софійського собору, а отже "пігулка" від "Інтерхім" та партнерів-меценатів виявилась корисною, дієвою та своєчасною. Дякуємо усім долученим до цієї важливої справи за спільні зусилля та тішимося, що Софія нарешті одужує!   

Усі подробиці із замірів вологи, ексклюзивні матеріали з місця подій та коментарі учасників чекатимуть вас незабаром у нових публікаціях. Слідкуйте за нашими сторінками у соцмережах, щоб не пропустити найцікавіше.

Детальніше про благодійний проєкт SophiaHelp за посиланням: https://sophia.help/podiya 

Проєкт SophiaHelp від Інтерхім
Анталоій Редер і Світлана Вознесенська
Єгор Жученко, Світлана Вознесенська, Біодрай
Генеральний директор Інтерхім Анатолій Редер у Софії Київській
Пристрої Біодрай, подаровані Софійському собору Інтерхімом