Закрити
Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

Новини

 • «ІнтерХім» був визнаний переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінний платник податків-2014» «ІнтерХім» був визнаний переможцем Всеукраїнського рейтингу «Сумлінний платник податків-2014» Всеукраїнська асоціація платників податків провела IV щорічний рейтинг «Сумлінний платник податків», метою якого є популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу. Асоціація підвела підсумки 2014 року і визначила 40 переможців Рейтингу в 14 номінаціях, серед дрібних, середніх і великих підприємств.

  Підведення підсумків регіонального етапу Рейтингу, в ході якого відбулося нагородження переможців серед підприємств Одеської області, відбулося 15 жовтня в Одеському літературному музеї. Нагороджував переможців Президент Всеукраїнської...
 • «ІнтерХім» - дебютант міжнародної виставки CPhI Worldwide «ІнтерХім» - дебютант міжнародної виставки CPhI Worldwide Компанія «ІнтерХім» вперше взяла участь у найбільшому заході в світі фармацевтики - міжнародній виставці CPhI Worldwide, яка цього року з 13 по 15 жовтня проходила в Мадриді.
  Компанія була представлена ​​у категорії «Виробництво готових лікарських засобів», в якій взяли участь понад 100 компаній.
  CPhI Worldwide - щорічний захід, який збирає під одним дахом більше 36000 професіоналів в області фармацевтики з 150 країн світу. В експозиції CPhl Worldwide представлені компанії самого широкого профілю: від R&D до виробників фармінгредіентів і...
 • «ІнтерХім» передав для дітей, хворих на гемофілію, партію препарату «Октанат» «ІнтерХім» передав для дітей, хворих на гемофілію, партію препарату «Октанат» Компанія «ІнтерХім» передала Одеській обласній дитячій клінічній лікарні партію препарату «Октанат» для дітей, хворих на гемофілію. «Це не перша наша ініціатива. Ми робимо це постійно, але я вирішив зробити це публічно, для того, щоб донести важливість і необхідність таких дій сьогодні. Коли ми почали це обговорювати з колегами з бізнесу, то багато хто погодився нам допомогти», - прокоментував цю подію генеральний директор компанії Анатолій Редер. Закупити і передати дитячій клінічній лікарні життєво важливий препарат вирішили після...
 • Вітаємо з Днем фармацевта! Вітаємо з Днем фармацевта! Весь коллектив компанії "ІнтерХім" від усієї душі вітає фармацевтів з професійним святом!

  Шановні колеги! Хочеться побажати усім міцного здоров'я, миру, процвітання і благополуччя. Нехай в домі завжи бринить веселий сміх, та нехай серце буде сповнене любов'ю і гордістю за Вашу почесну працю!

  Дякуємо Вам, шановні фармацевти! Ви допомагаєте сберігати і підтримувати націнніше, що є у людини - здоров'я. Зі святом!
 • "ІнтерХім" визнано "Лідером галузі-2015" за підсумками Національного бізнес-рейтингу «Національний бізнес-рейтинг» надав компанії «ІнтерХім» звання «Лідер галузі» за результатами загальнодержавного рейтингування економічних показників підприємств України в 2013-2014 роках. За критеріями «Масштаб виробництва и платоспроможності», «Ефективність використання ресурсів», «Соціальні показники», «Інвестиційна привабливість» компанія «ІнтерХім» за сумарним балом посіла 1-е місце серед великих та середніх підприємств-виробників фармацевтичних препаратів і матеріалів. Також «ІнтерХім» очолив...