Закрити
Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

За підтримки компанії «ІнтерХім» в Одесі пройшов перший аматорський чемпіонат світу з гри «Що? Де? Коли?»

За підтримки компанії «ІнтерХім» в Одесі пройшов перший аматорський чемпіонат світу з гри «Що? Де? Коли?» 20-22 вересня в Одесі відбувся перший Міжнародний чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» Серед непрофесіоналів. «ІнтерХім» став партнером цього заходу.

Перемогу в турнірі здобув «Клуб 60 секунд» - збірна, в якій брали участь гравці з Москви, Санкт-Петербурга та Одеси. На другому місці опинилася команда банку «Восток» (Одеса). Москвичі з «РосБізнесКонсалтинг» посіли третє місце. Переможці отримали призи від партнера чемпіонату - компанії «ІнтерХім».Чемпіонат світу серед непрофесіоналів у такому форматі проводився вперше. Загалом у змаганнях взяли участь 16 команд з Росії, України, Грузії та Азербайджану. Головна відмінність цієї гри від телеверсії в тому, що учасники грають не проти глядачів, а проти таких же знавців. Ведучим турніру був магістр «елітарного клубу», триразовий володар призу «Кришталева сова» Максим Поташев, який виступив головним редактором пакету питань.У чемпіонаті крім основного турніру «Що? Де? Коли?» також проводилися змагання з «Брейн-рингу»,«Своєї
гри», покеру, «Dixit» та «Шляпи». А «ІнтерХім» подбав про те, щоб учасники в перервах між серйозними іграми могли відволіктися. У залі була встановлена тантамареска. Стенд з гумористичним сюжетом «Ні! Без «Алкодезу» не буду!» не міг не привернути увагу знавців, і вони із задоволенням фотографувалися біля нього.