Закрити
Розгорнути меню
Здоров'я – це відсутність внутрішніх перешкод для життєдіяльності.
Контакти
Одеса(048) 777-29-50
Київ(044) 455-84-42

«Алкодез® ІС» - зареєстровано новий антиалкогольний дезинтоксикаційний засіб

«Алкодез® ІС» - зареєстровано новий антиалкогольний дезинтоксикаційний засіб "ІнтерХім" виводить на ринок новий антиалкогольний, дезинтоксикаційний, гепатопротекторний препарат "Алкодез® ІС", який є засобом метаболічної терапії алкогольної інтоксикації. Діюча речовина препарату - метадоксин - являє собою іонну пару природних продуктів, що складають частину звичайного раціону людини та приймають учать в нормальному обміні речовин.

При надлишку алкоголю в крові ферментні системи печінки не справляються з повним перетворення етанолу, в результаті накопичується проміжний продукт - ацетальдегід, який в десять разів токсичніший за етанол. Ацетальдегід та інші токсичні метаболіти зумовлюють "...обтяжливий стан тілесного і дешевного томління, що неминуче наступає слідом за непомірним узливанням". ("Особливості національного похмілля" А. Боровський)

Препарат "Алкодез® ІС" застосовується для запобігання та зменшення токсичної дії алкоголю при гострій та хронічній алкогольній інтоксикації, при алкогольному абстинентному синдромі, а також використовується у комплексній терапії захворювань печінки.

"Алкодез® ІС":

  • активує ферменти печінки, що приймають участь в метаболізмі етанолу (алкогольдегідрогеназу і ацетальдегіддегідрогеназу), що прискорює окислення алкогольних токсинів, які сприяють перетворенню їх в безпечні для організму речовини, знижуючи токсичний вплив алкоголю на печінку та нервову систему;
  • запобігає утворенню жирової інфільтрації та гальмує процес формування цирозу печінки;
  • чинить неспецифічну антидепресивну і протитривожну дію, знижує потяг до алкоголю;
  • активує холін- і ГАМК-ергічні нейромедіаторні системи, в результаті чого покращуються функції мислення і короткої пам'яті;
  • знижує психічні і соматичні прояви похмільного синдрому.
Профілактичне використання препарату "Алкодез® ІС" перед вживанням алкоголю дозволить зменшити токсичний вплив етанолу та його метаболітів на організм людини, знизити рівень дискомфорту, пов'язаного з наслідками вживання алкоголю.