Закрити
Розгорнути меню

Публікації

 • Вітаємо генерального директора Вітаємо генерального директора "Інтерхім" Анатолія Редера з днем народження! Сьогодні 18 грудня генеральний директор "Інтерхім" Анатолій Редер святкує день народження! Вітаємо Анатолія Семеновича з цим чудовим святом та від усього колективу бажаємо міцного здоров'я, нескінченної наснаги та безмежного щастя! Нехай усі задуми втілюються у життя, родина повниться любов'ю, а близькі завжди тішать. З днем народження!

  До найщиріших привітань долучився також Національний заповідник "Софія Київська" та колектив компанії "BioDry". Приєднуємося до теплих слів та з великим задоволенням переглядаємо чудовий відеосюрприз:
 • Анатолій Редер про COVID-19, власний досвід хвороби, підтримку бізнесу та вакцину Анатолій Редер про COVID-19, власний досвід хвороби, підтримку бізнесу та вакцину Генеральний директор "Інтерхім" Анатолій Редер розповів про ситуацію з COVID-19 станом на кінець 2020 року, власний досвід хвороби, а також поділився враженнями про карантин вихідного дня, підтримку бізнесу та вакцину у свіжому інтерв'ю для 7-го каналу:

  Оригінал інтерв'ю на youtube-каналі "7 каналу" за посиланням: https://youtu.be/GCriagO4ImA  Приємного перегляду!
 • "Інтерхім" святкує 28-й день народження! 28 років на фармацевтичному ринку України! З нагоди дня народження "Інтерхім" ділимося невеличким архівним фільмом про наше надзвичайне підприємство та дякуємо усім за теплі відгуки і побажання:   Про те, як пройшов цей рік для компанії, в усіх подробицях розповів генеральний директор "Інтерхім" Анатолій Семенович Редер у публікації: ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ "ІНТЕРХІМ": 28 РОКІВ НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ. Приємного прочитання!
 • Міжнародна онлайн-конференція Міжнародна онлайн-конференція "Індустрія 4.0: високоякісні АФІ, ексципієнти та розробка рецептур для фармпрепаратів" 2 грудня 2020 року відбулася міжнародна онлайн-конференція "Індустрія 4.0 Високоякісні АФІ, наповнювачі та розробка рецептур для фармацевтичних препаратів, косметичних продуктів і товарів для здоров'я". Одним зі спікерів заходу став Кирило Андронаті, директор науково-дослідної лабораторії твердих лікарських засобів ТОВ "ФормулаБ", співзасновником якої є "ІнтерХім". Ділимося репортажем журналу "Фармацевтична галузь": За підтримки журналу «Фармацевтична галузь», онлайн-каталогу виробничого обладнання cphem.com, а також...
 • Федерація роботодавців України: Федерація роботодавців України: "Інтерхім" як зразок відповідального бізнесу Нещодавно до "Інтерхім" завітала Федерація роботодавців України. Приємно втішені візитом та теплим відгуком про наш виробничо-лабораторний комплекс. Ділимося чудовою публікацією: "Наразі часто доводиться чути, як нелегко вести бізнес та розвивати у кризу та коронавірус підприємства. Тож на особливу повагу заслуговують справжні ентузіасти, які роблять бізнес в буквальному сенсі з нуля. І для людей. Під час робочої поїздки Одещиною робоча група ФРУ зустрілася з таким ентузіастом. Знайомтеся: Анатолій Редер, генеральний директор товариства з...
Здоровье – это отсутствие внутренних помех для жизнедеятельности.