Закрити
Розгорнути меню

Публікації

 • Застосування Застосування "Аміксин ІС" у практиці сімейного лікаря в умовах вірусної активності та спалаху COVID-19 Дізналися, як саме "Аміксин ІС" застосовується у практиці сімейного лікаря за поточних умов вірусної активності. Про це в інтерв'ю виданню "Обозреватель" розповів доктор медичних наук, доцент кафедри внутрішньої та сімейної медицини Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Заїка Сергій. Ділимося корисною публікацією: COVID-19: як полегшити перебіг хвороби та запобігти інфікуванню у разі контакту із хворим. Що може запропонувати сімейний лікар для амбулаторної терапії Пандемія коронавірусу не вщухає як в усьому...
 • З Новим роком та прийдешніми святами! З Новим роком та прийдешніми святами! Вітаємо з Новим роком та прийдешніми святами! Бажаємо мирного неба, відкритих кордонів, тепла близьких та втілення мрій. Нехай весь рік у вашому житті панує світло, радість та щастя! У 2020 ми багато працювали та перемагали, отримували відзнаки та допомагали країні і її громадянам, піклувались про духовну спадщину та здоров'я людей. Ви й так про все це знаєте, а ми тішимося кожним вашим відгуком та теплими словами підтримки. Дякуємо вам за цей рік! А тим часом ділимося з вами незвичною новорічною історією та оригінальним привітанням від...
 • Вітаємо генерального директора Вітаємо генерального директора "Інтерхім" Анатолія Редера з днем народження! Сьогодні 18 грудня генеральний директор "Інтерхім" Анатолій Редер святкує день народження! Вітаємо Анатолія Семеновича з цим чудовим святом та від усього колективу бажаємо міцного здоров'я, нескінченної наснаги та безмежного щастя! Нехай усі задуми втілюються у життя, родина повниться любов'ю, а близькі завжди тішать. З днем народження!

  До найщиріших привітань долучився також Національний заповідник "Софія Київська" та колектив компанії "BioDry". Приєднуємося до теплих слів та з великим задоволенням переглядаємо чудовий відеосюрприз:
 • Анатолій Редер про COVID-19, власний досвід хвороби, підтримку бізнесу та вакцину Анатолій Редер про COVID-19, власний досвід хвороби, підтримку бізнесу та вакцину Генеральний директор "Інтерхім" Анатолій Редер розповів про ситуацію з COVID-19 станом на кінець 2020 року, власний досвід хвороби, а також поділився враженнями про карантин вихідного дня, підтримку бізнесу та вакцину у свіжому інтерв'ю для 7-го каналу:

  Оригінал інтерв'ю на youtube-каналі "7 каналу" за посиланням: https://youtu.be/GCriagO4ImA  Приємного перегляду!
 • "Інтерхім" святкує 28-й день народження! 28 років на фармацевтичному ринку України! З нагоди дня народження "Інтерхім" ділимося невеличким архівним фільмом про наше надзвичайне підприємство та дякуємо усім за теплі відгуки і побажання:   Про те, як пройшов цей рік для компанії, в усіх подробицях розповів генеральний директор "Інтерхім" Анатолій Семенович Редер у публікації: ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ "ІНТЕРХІМ": 28 РОКІВ НА ФАРМАЦЕВТИЧНОМУ РИНКУ УКРАЇНИ. Приємного прочитання!
Здоровье – это отсутствие внутренних помех для жизнедеятельности.